Підвищення посадових окладів працівників логопедичних груп дошкільних навчальних закладів

27.09.2015

Підвищення посадових окладів педагогічних працівників та
помічників вихователів логопедичних груп дошкільних навчальних закладів

Вiдповiдно до вимог закону України “Про дошкільну освіту”, Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Мiністерства освiти України від 04.11.2010 р. № 1055 та спільного листа Міністерства освіти і науки України і Профспілки працівників освіти і науки України від 18.02.2011 р. N 1/9-114, N 02-8/100 “Про застосування Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів” в дошкільних навчальних закладах для дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку і потребують особливих умов виховання або тривалого лікування, передбачено створення окремих груп з комплектацією їх педагогічним і допоміжним персоналом.

Так в дошкільних навчальних закладах для дітей з порушеннями мови формуються логопедичні групи, які комплектуються вихователями і помічниками вихователів. Крім того, на кожну таку групу в ДНЗ вводиться по 1 штатній одиниці вчителя-логопеда.

Педагогічну роботу в логопедичних групах можуть також проводити інші педагогічні працівники, як то: музичні керівники та інструктори з фізкультури.

Читати також: Підвищення ставки заробітної плати музичного керівника за роботу в логопедичній групі.

Оплата праці педагогічних працівників ДНЗ передбачена Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти(із змінами і доповненнями), затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. N 102.

Цією Інструкцією передбачено підвищення посадових окладів педагогічних працівників та помічників вихователів логопедичних груп.

Так, відповідно до абзацу другого підпункту “в” пункту 28 Інструкції педагогічним працівникам та помічникам вихователів у дитячих дошкільних закладах(групах) для дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку, потребують особливих умов виховання або тривалого лікування посадові оклади (ставки заробітної плати) підвищуються на 20 відсотків.

При підвищенні посадових окладів у цих випадках утворюються нові розміри посадових окладів працівників, на які нараховуються всі інші доплати і надбавки.

————-

Інші статті:

Написати коментар