Лист Міністерства освіти і науки України від 08.05.2018 р. № 1/11-5084 “Щодо розрахунку виплат у випадку підвищення посадового окладу”

12.06.2018

До вашої уваги надаємо публічну інформацію Міністерства освіти і науки України щодо підвищення посадового окладу педагогічних працівників у рамках умов, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 22.

На сьогодні свою позицію щодо цього питання оприлюднило Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників освіти і науки України у статті “Яка ставка заробітної плати є базовою для визначення надбавок та доплат учителям?”.

Наша позиція щодо цього питання співпадає з позицією профспілки. Про це ми писали раніше.

Перший заступник МОНУ Володимир Ковтунець

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 08.05.2018 р. № 1/11-5084

Щодо розрахунку виплат у випадку підвищення посадового окладу

Міністерство освіти і науки розглянуло <…> запит на отримання публічної інформації <…> щодо розрахунку виплат у випадку підвищення працівнику навчального закладу, установи освіти посадового окладу (ставки заробітної плати) (за постановою КМУ від 11.01.2018 р. № 22 та у межах компетенції повідомляє таке.

У випадку підвищення працівнику навчального закладу, установи освіти посадового окладу (ставки заробітної плати) за декількома підставами, передбаченими умовами оплати праці (наприклад, за педагогічне звання, тип навчального закладу, підвищення на 10 відсотків відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 р. № 22 тощо), абсолютний розмір кожного підвищення визначається, виходячи з розміру посадового окладу (ставки заробітної плати) без урахування іншого підвищення. Зазначена норма затверджена пунктом 5 наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» <…>.

Перший заступник Міністра              В. Ковтунець

Поділитися:

Інші статті:

1 коментар

  1. Anatoliy сказав:

    http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/22-2018-п?lang=ru
    ПОСТАНОВА від 11 січня 2018 р. № 22 Київ
    1. Установити, що визначені у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2005 р., № 40, ст. 2544; 2017 р., № 1, ст. 6) посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищуються з 1 січня 2018 р. на 10 відсотків.
    \визначені…на основі Єдиної тарифної сітки… посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників …підвищуються з 1 січня 2018 р. на 10 відсотків.\

    http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1130-05
    НАКАЗ 26.09.2005 № 557

    5. У разі, якщо працівникам навчальних закладів, установ освіти передбачено підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) за декількома підставами, передбаченими умовами оплати праці, то абсолютний розмір кожного підвищення визначається, виходячи з розміру посадового окладу (ставки заробітної плати), без урахування іншого підвищення
    \… передбаченими умовами оплати праці…\

    лист змінює текст Постанови, наказу.

Написати коментар