Про підвищення в 2020 році посадових окладів працівників ОМС.

11.03.2020

Про підвищення в 2020 році посадових окладів працівників органів
місцевого самоврядування

Дякуємо за перегляд реклами

Публікуємо для ознайомлення розміщений на сайті Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок розроблений Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України попереднього складу Уряду проект постанови КМУ «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268».

Проектом передбачається підвищення в 2020 році посадових окладів посадових осіб та службовців органів місцевого самоврядування.

Збільшення окладів заплановано, наприклад, за Схемою посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату міських рад та їх виконавчих комітетів, сільських, селищних рад, що представляють інтереси об’єднаних територіальних громад, та їх виконавчих комітетів (додаток 50 до постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268) від 600 грн. (3300/3900) для спеціаліста у містах, населених пунктах об’єднаних територіальних громад із чисельністю населення, в 15 тис. осіб до 2,0 тисяч грн. (9500/11500) для міського, сільського, селищного голови у населених пунктах з тією ж численністю населення. Для службовців ОМС (додаток 55 до постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268) приблизно на 600 грн. за всіма посадами, передбаченими додатком.

Підвищення посадових окладів працівників відбудеться після затвердження проекту постанови на засіданні Кабінету Міністрів України і опублікування змін в офіційних друкованих виданнях Кабміну.

   Проект постанови Кабміну

Інші статті:

 • Немає схожих статей

коментарів 8

 1. Інна :

  Настільки велика різниця між заробітною платою спеціалістів та керівників (заступників, секретарів, керуючих) є ДУЖЕ НЕСПРАВЕДЛИВОЮ, оскільки звичайні спеціалісти працюють неменше, а іноді навіть і більше, і часто є набагато компетентніші в багатьох питаннях за тих, хто ними керує!!! ВІЗЬМІТЬ ЦЕ ДО УВАГИ!!!

 2. Головному бухгалтеру (додаток 50) збільшують лише на 300 гривень, а керівникам на 2000 гривень. КРУТО! Раніше різниця між окладами секретаря та бухгалтера була 10 руб. (120 та 110), а тепер? За спеціалістів взагалі мови нема, з окладом в 3900 та без стажу можна взагалі ні в чому собі не відмовляти, хоча дійсно спеціалісти набагато компетентніші за своїх керівників.

 3. Олеся :

  Серетарям сільських рад також підвищення 300 грн.(Додаток 54) в той час як усім, і службовцям також(Додаток 55), від 500 до 600 грн. Це навіть не сума підвищення мінімальної заробітної плати. Чому так? Коли поряд з виконанням своїх обов’язків вони ще виконують обов’язки сільського голови у разі його відсутності, безкоштовно.

 4. Іванка :

  Простим спеціалістам оклад менше мінімалки??? Це як??? Прибиральник службових приміщень має більше!!!
  І так, прості спеціалісти пашуть за двох (за себе і за керівника), а різниця колосальна, це чому ж такі розриви? Яка формула розрахунку?

 5. Валентина :

  Вірно народ каже про спеціаліста:”Питають, як з розумного, а платять, як дурному!”

 6. Саша :

  Додаток 52 на 200 грн поднять головним спец…. вы серьезно ?????? 200 гривень карл 200 залупенський лучший президент!!!!

 7. А коли ж воно відбудеться? Чи так і залишиться проектом?

 8. Юлія :

  Головний бхгалтер в ОМС відповідає за складання бюджету за річні звіти, багато роботи за Голів сільських рад “бо він незнає як робити те чі інше” та багато іншого, а заробітна плата “з гулькин ніс”, “обійнять та плакать”.

Написати коментар