Уряд прийняв постанову щодо підвищення заробітної плати працівників органів місцевого самоврядування.

19.06.2019

Уряд прийняв постанову щодо підвищення заробітної плати
працівників органів місцевого самоврядування

Дякуємо за перегляд реклами

На сайті Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок сьогодні опубліковано повідомлення про те, що Кабінет Міністрів України 19 червня прийняв постанову «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268».

Для ознайомлення наших читачів з текстом повідомлення публікуємо його на нашому сайті:

Уряд осучаснив зарплати працівників органів місцевого самоврядування

19 червня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. №268». Постанова передбачає нові редакції схем посадових окладів, передбачених додатками 48-55, а також розмірів надбавок до посадових окладів за ранги посадових осіб місцевого самоврядування, передбачених додатком 57.

Уряд узгодив умови оплати праці в органах місцевого самоврядування з наявними умовами на державній службі.

АМУ на засіданні представляв директор Центрального офісу впровадження децентралізаційної реформи В.Мягкоход.

При опрацюванні проекту постанови Міністерство соціальної політики України врахувало пропозиції Асоціації міст України щодо усунення окремих диспропорцій між різними додатками та окремими посадами.

Найменший розмір підвищення посадового окладу становить близько 5%, середній – близько 8,5%. Розміри надбавок за ранг, які не переглядалися протягом 13 років, підвищено від 4,4 рази (15 ранг) до 6,25 рази (1 ранг).

Асоціація міст України вважає, що прийняття цієї та попередніх таких постанов є тимчасовими заходами до схвалення парламентом нової редакції Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (законопроект №8369). У ньому закладено загальні правила та пропорції, які дозволять органам місцевого самоврядування самостійно визначати умови оплати праці, враховуючи умови ринку праці та можливості місцевого бюджету.

Поки що постанова на сайті Кабміну не оприлюднена.

Із змінами, які планувалось внести в постанову КМУ від 9 березня 2006 р. №268 можна ознайомитись за цим посиланням http://www.zarplata.co.ua/?p=8502.

————————

Інші статті:

  • Немає схожих статей

1 коментар

  1. Тамош :

    Коли ж опублікують

Написати коментар