Про підвищення в 2019 році посадових окладів працівників ОМС.

02.04.2019

Про підвищення в 2019 році посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування

Дякуємо за перегляд реклами

Публікуємо для ознайомлення розміщений на сайті Спільного представницького органу всеукраїнських об’єднань профспілок розроблений Міністерством соціальної політики України проект постанови КМУ «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268».

Проектом передбачається підвищення в 2019 році посадових окладів посадових осіб та службовців органів місцевого самоврядування.

Збільшення окладів заплановано в основному в межах 300 – 400 грн.

Проектом також передбачається встановлення розмірів надбавок за ранги посадових осіб місцевого самоврядування на рівні розмірів, затверджених для державних службовців (додаток 57 до постанови КМУ від 09.03.2006 р. № 268).

Підвищення посадових окладів працівників відбудеться після затвердження проекту постанови на засіданні Кабінету Міністрів України і опублікування змін в офіційних друкованих виданнях Кабміну.

Проект постанови Кабміну

 

————————

Інші статті:

коментарів 13

 1. Світлана :

  Висловлення думки працівника місцевого самоврядування стаж роботи більше 13 років. Не зрозуміла дискримінація що до окладів наприклад сільська рада додатку 54 від 09.03.2006 року приміром між спеціалістом сільської ради та секретарем сільської ради до 3х тисяч мшканців різниця складає більше 3000тис.грн.Фактично роботи у спеціаліста значно більше чим у секретаря.Тай відповідальності не менша. Не проти більшого окладу алеж не настільки. Завжди оклади виборних осіб були вищі алеж не в такій різниці. Виходить за той самий час роботи,за не менше навантаженняза, відповідальність,також в селі по всих питаннях ведемо прийом громадян за більший стаж роботи не зрозуміло чому серетар почуває себе достойно а спеціалістів якось недооцінюють. Хочу звернути увагу що така дискримінація всих спеціалістів виконуючих саму тяжку роботу.Не вже спеціалісти із стажом роботи не заробили оклад мінімальної заробітної плати? ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

 2. Ірина :

  Подивившись Проект постанови Кабміну,дуже розчарована.Чому така велика різниця між окладом секретаря та головного бухгалтера? У головного бухгалтера хіба відповідальності та роботи менше,ніж в секретаря? На мою думку навіть більше…

 3. Тетяна :

  Погоджуюся з висловленням думки що неналежним чином оцінена робота спеціалістів сільських, селищних рад, дуже велика різниця в посадовому окладі між секретарем селищної ради та спеціалістом І категорії, відповідальність є у всих, але більше навантаження йде на спеціалістів які готують проекти рішень та здійснюють інші дії, проводячи роботу не менш важливу ніж секретар ради, тим більше відповідальність за рішення несуть спеціалісти які їх розробляють а аж нія не секретар ради. Виникає питання до розробників проекту постанови – то чому ж така величезна різниця в посадових окладах, якщо така велика різниця то і відповідальність і навнтаження повинно бути рівноцінним, а кщо навантаження у спеціалістів більше ніж у секретаря то чому не встановити різницю в посадових окладах не більше в 2000 тис. грн.

 4. Оксана :

  Чому недооцінюють головних бухгалтерів сільських рад.? Мінімальна зарплата з 01.01.2020 4425 грн, оклад у Головного бухгалтера у постанові зі змінами 4600?

 5. Олена :

  Чому така велика різниця між окладом секретаря та головного бухгалтера.Роботи у головного бухгалтера набагато більше адже велику частину роботи секретаря виконує головний бухгалтер.Та як може оклад спеціаліста 2 категорії менше ніж оклад інспектора чеж якесь непорозуміння оклад спеціаліста з вищою освітою нижче без освіти ???

 6. Світлана :

  чому взагалі недооцінюють бухгалтерів і головних бухгалтерів, у головних бухгалтерів завжди дуже багато відповідальності, стільки потрібно знати, а їх на рівні звичайних начальників відділів зрівнюють. дуже б хотілося щоб були відмінності. почуйте нас будь ласка!!!!

 7. Мирослава :

  Таке відчуття ,що в сільських радах тільки 2 працівники голова та секретар , що кожного року їм піднімають заробітні плати і то так круто . Від імені землевпорядників та бухгалтерів хочу сказати (звільніть всіх нас , а вони самі все будуть робити , за такі гроші можна виконувати всі функції . та обовязки).

 8. Світлана :

  На жаль, робота бухгалтерів завжди недооцінювалась, на думку законодавців нинішня бухгалтерія така ж як 20 років назад.Треба глибше вивчати обов”язки секретарів, керуючих рад при складанні постанов по оплаті в ОМС. Багато хто з бухгалтерів зможе працювати на посадах секретаря, керуючого, а от помінятися на місце бухгалтера наврядчі захоче чи секретар, чи керуючий.

 9. Леся :

  Оклад головного бухгалтера сільської ради та секретаря до 2006 року був одинаковий це згідно постанови 268 від 2006р. почали недооцінювати бухгалтерів.

  • Леся :

   Чому завжди не дооцінюють головних бухгалтерів. головний бухгалтер повинен бути і секретарем, і юристом,і землевпорядником і програмістом, ніколи не має повноцінної відпустки, лікарняного, кожного дня в робочому порядку і без відпочинку.

   • Світлана :

    нікому ми не портібні, головне побільше мільярдів накрасти, а нам вже і кістку жалко

 10. Світлана :

  і де ж постанова????

 11. Чому пишуть що в бухгалтера і секретаря багато роботи, а в землевпорядника хіба що, мало? Він і відповідальний за ведення військового обліку, і касир, і землевпорядник, і все – що лишне нагрузили на нього. Зараз кажуть земля найдорожче, а зарплата в землевпорядника в два рази менша за секретаря.

Написати коментар