МОН опублікував актуальні питання та відповіді про діяльність опорних шкіл

18.12.2018

Актуальні питання та відповіді на них про діяльність опорних шкіл

Інформація за листопад 2016 року

1. До якої категорії посад в органах місцевого самоврядування відповідно до статті 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» віднесені посади: начальника відділу освіти сільської ради ОТГ, заступника начальника відділу освіти сільської ради ОТГ, головного бухгалтера відділу освіти сільської ради ОТГ, головного спеціаліста відділу освіти сільської ради ОТГ?

З огляду на класифікацію посад в органах місцевого самоврядування, визначену статтею 14 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», посади начальника відділу освіти сільської ради ОТГ та заступника начальника відділу освіти сільської ради ОТГ та головного бухгалтера відділу освіти сільської ради ОТГ необхідно віднести до шостої категорії, а головного спеціаліста відділу освіти сільської ради ОТГ до сьомої.

2. Які основні нормативно-правові акти необхідно використовувати при оплаті праці працівників відділу освіти ОТГ?

Механізм оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначається Бюджетним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановами Кабінету Міністрів України № 268 від 09.03.2006 р. «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», №614 від 21.07.2005 р. «Деякі питання віднесення областей та міст до груп за оплатою праці», №414 від 15.06.1994 р. «Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв’язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці».

———–

Інші статті:

Написати коментар