Особливості  при нарахуванні та виплаті середнього заробітку працівникам, призваним на військові навчальні збори.

04.12.2018

Особливості  при нарахуванні та виплаті середнього заробітку
працівникам, призваним на військові навчальні збори

Третього грудня в Україні почалися масштабні збори військовозобов’язаних та резервістів у зв’язку з введенням в десяти областях країни воєнного стану.

Збори повинні пройти в стислі терміни і закінчитись до нового року. У складі бригад вони займуть 15 діб, а в навчальних центрах розтягнуться до 20 діб.

Працівникам, які залучаються на ці навчальні збори не зайвим буде нагадати, що за ними на весь період зборів, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігається місце роботи, займана посада, а також середня заробітна плата на підприємстві, в установі, організації де вони працюють.

У даній ситуації працівникам, відповідальним за нарахування і виплату середньої заробітної плати військовозобов’язаним та резервістам, призваним на військові навчальні збори, пропонуємо відновити в своїй пам’яті порядок дій та положень нормативних актів щодо  нарахування  та виплати  середнього заробітку  таким військовозобов’язаним. Для цього скеровуємо  їх зір до роз’яснення  Головного управління Держпраці у Львівській області, яке міститься у нас на сайті під заголовком “Щодо ведення обліку та нарахування заробітної плати працівникам, які призвані на військові навчальні збори”.

——————-

Інші статті:

Написати коментар