Лист Національного агентства України з питань державної служби від 23.10.2018 № 1-р/з-омс “Щодо присвоєння рангу посадовим особам місцевого самоврядування”.

19.11.2018

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
ЛИСТ
від 23.10.2018 № 1-р/з-омс

Щодо присвоєння рангу посадовим особам місцевого самоврядування

Відповідно до статті 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (далі — Закон) при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування присвоюються ранги у межах відповідної категорії посад.

Ранги присвоюються відповідно до займаної посади, рівня професійної кваліфікації, результатів роботи.

Водночас пунктом 3 Розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону визначено, що з набранням чинності цим Законом посадовим особам органів місцевого самоврядування присвоюються ранги на рівні тих, які вони мали відповідно до Закону України «Про державну службу».

Отже, особі, яка призначається на посаду в орган місцевого самоврядування та має ранг державного службовця, присвоєний відповідно до Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХII «Про державну службу» або Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу», присвоюється ранг посадової особи місцевого самоврядування на рівні рангу державного службовця, якщо Законом не передбачено присвоєння вищого рангу посадової особи місцевого самоврядування.

Голова              К. О. Ващенко

Читати також:  Лист НАДС від 07.03.2018 р. № 1815/10-18 та нашу статтю “Розбіжності в роз’ясненнях щодо присвоєння рангу посадовим особам місцевого самоврядування”.

—————–

Поділитися:

Інші статті:

  • Немає схожих статей

Написати коментар