Зразки форм Заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів ФСС та Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам

28.08.2018

Дякуємо за перегляд реклами

Зразки форм Заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду соціального страхування (Додаток 1 до Порядку) та Повідомлення про виплату коштів застрахованим особам (Додаток 2 до Порядку) вводяться в дію з 01.10.2018 р. Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі – Порядок), затвердженим постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 року № 12.

Підставою для фінансування страхувальників робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування є оформлена за встановленим зразком Заява-розрахунок, що містить інформацію про нараховані застрахованим особам суми матеріального забезпечення та окремих виплат потерпілим на виробництві за їх видами.

Заява-розрахунок оформляється на підставі рішення комісії із соціального страхування підприємства про призначення матеріального забезпечення і передається страхувальником до робочих органів виконавчої дирекції Фонду не пізніше 5 робочих днів з дати прийняття комісією такого рішення.

Читати також: ФССУ щодо заповнення заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення.

Робочий орган виконавчої дирекції Фонду після надходження заяви-розрахунку здійснює перевірку інформації, наведеної у ній, перевіряє правильність нарахування виплат, та у разі відсутності зауважень протягом десяти робочих днів здійснює фінансування сум, зазначених у заяві-розрахунку.

Після проведення виплат за рахунок коштів Фонду страхувальник надсилає робочим органам виконавчої дирекції Фонду Повідомлення про проведення виплат за формою, наведеною у додатку 2 до Порядку. Повідомлення надсилається страхувальником протягом місяця з дня проведення виплат.

Додатки 1 і 2 до Порядку фінансування страхувальників

Поділитися:

Інші статті:

  • Немає схожих статей

Написати коментар