Лист Міністерства молоді та спорту України від 13.02.2018 р. № 1134/4.5 “Щодо оплати праці тренерів-викладачів, які залучаються до суддівства змагань, що проводяться ДЮСШ”

08.05.2018

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 13.02.2018 р. № 1134/4.5

Щодо оплати праці тренерів-викладачів, які залучаються
до суддівства змагань, що проводяться ДЮСШ

На ваш лист стосовно оплати праці тренерів-викладачів, які залучаються до суддівства змагань, що проводяться дитячо-юнацькою спортивною школою, інформуємо.

Зазначаємо, що дитячо-юнацька спортивна школа діє відповідно до Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року (далі — Положення).

Відповідно до пункту 25 Положення спортивна школа може проводити внутрішкільні і відкриті першості, матчеві зустрічі, турніри та інші змагання. Умови їх проведення визначаються керівником спортивної школи.

Питання щодо режиму роботи спортивної школи у дні проведення змагань та роботи суддівської колегії, до якої можуть входити тренери-викладачі цього закладу, вирішуються керівником.

За умовами оплати праці працівників галузі фізичної культури і спорту згідно з наказом Мінсім’ямолодьспорту від 23.09.2005 р. № 2097 «Про впорядкування умов оплати праці працівників бюджетних установ, закладів та організацій фізичної культури і спорту», зареєстрованим в Мін’юсті 20 жовтня 2005 року за № 1236/11516, режим безпосередньої навчально-тренувальної роботи, яку тренер-викладач спортивної школи проводить на тиждень, на місячну ставку заробітної плати становить 24 академічні години (4 академічні години на день при 6-денному режимі роботи при академічній годині 45 хв.) (пункт 2 додатка 6).

За своїми функціональними обов’язками тренер-викладач проводить навчально-тренувальні заняття з вихованцями згідно з встановленим режимом для певної групи. Суддівство змагань є однією із форм підвищення професійного рівня тренера-викладача.

У вільний від роботи час та у вихідні дні тренери-викладачі можуть залучатися до суддівства змагань, що організовує спортивна школа, яка як організатор заходу визначає умови оплати суддів.

Заробітна плата тренера-викладача визначається відповідно до встановленого при тарифікації обсягу тижневого навантаження і виплачується щомісяця незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року.

Зазначене носить інформаційно-рекомендаційний характер та не може бути використане в якості офіційного роз’яснення.

Заступник Міністра    Я. Войтович

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар