№ 22 від 11 січня 2018 р. “Про підвищення оплати праці педагогічних працівників”

25.01.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 січня 2018 р. № 22

Про підвищення оплати праці педагогічних працівників

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що визначені у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2005 р., № 40, ст. 2544; 2017 р., № 1, ст. 6) посадові оклади (ставки заробітної плати) педагогічних працівників, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, підвищуються з 1 січня 2018 р. на 10 відсотків.

2. Міністерству освіти і науки разом з Міністерством фінансів за підсумками виконання Державного бюджету України за перше півріччя 2018 р. розглянути питання щодо підвищення з 1 вересня 2018 р. оплати праці інших категорій педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Прем’єр-міністр України       В. ГРОЙСМАН

Поділитися:

Інші статті:

Коментарів: 2

  1. Леся сказав:

    Підкажіть, будь ласка, чи можна проводити оплату за завідування ресурсної кімнати у школі для дітей з інклюзивного навчання?
    Адже згідно законодавства (Положення № 601 п. 3.3 затвердженого наказом МОН від 20.07.04 р.), жодних обмежень в кількості кабінетів, за завідування якими встановлюється доплата, не передбачено.

    • Admin сказав:

      Відповідно до пункту 41 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. N 102, учителям, іншим працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, училищ фізичної культури, а також викладачам загальноосвітніх дисциплін професійно-технічних навчальних закладів за завідування навчальними кабінетами провадиться додаткова оплата в розмірі 10-13 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати). Конкретний розмір доплат установлюється керівником навчального закладу за погодженням з профспілковим комітетом.

      Згідно Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом МОН від 20.07.2004 р. № 601, кабінетом вважається класна кімната закладу зі створеним навчальним середовищем, оснащеним сучасними засобами навчання та шкільним обладнанням.

      Щодо створення і функціонування навчальних кабінетів в закладах освіти Положенням № 601 до них передбачені певні умови і вимоги.

      Якщо ресурсна кімната у школі для дітей з інклюзивного навчання відповідає умовам і вимогам, передбаченим Положенням № 601 для навчальних кабінетів і роботою кабінету (кімнати) керує завідувач, якого призначає директор з числа досвідчених учителів наказом по загальноосвітньому навчальному закладу, то такий завідувач має право на встановлення йому доплати за завідування кабінетом у розмірі, передбаченому пунктом 41 Інструкції № 102.

Написати коментар