Українським вчителям підвищили зарплати

11.01.2018

Сьогодні Кабмін прийняв дві постанови про підвищення
заробітної плати педагогічних працівників в 2018 році

З січня зарплати українських вчителів зростуть до 6,5-8,5 тис. грн – у залежності від категорії.

Відповідне рішення ухвалив сьогодні Кабінет Міністрів України.

“У цьому році український вчитель отримає в середньому ще плюс 1,5 тис. грн.” – сказав сьогодні на засіданні Уряду прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Він також звернув увагу на необхідності роботи з місцевою владою щодо підвищення зарплат викладачам, які фінансуються по лінії місцевих бюджетів.

Середня зарплата шкільного вчителя у січні 2018 року має скласти 7 тис 600 гривень. Про це сьогодні зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час урочистого відкриття новозбудованої Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Глибоцькому районі Чернівецької області.

“Сьогодні на засіданні Уряду прийнято 2 постанови, що врегульовують збільшення заробітних плат для вчителів. Зокрема, ми збільшили граничний розмір надбавки для вчителів до 30%”, – розповіла Лілія Гриневич.

На офіційному сайті МОНУ є інформація, що розміри максимальної надбавки педагогічним працівникам зростуть від 20% до 30%. При цьому встановлено нижню межу такої надбавки – не менш як 5%.

Не менше 20% надбавки мають отримувати:

– учителі шкіл, в яких навчання в початкових класах здійснюється за стандартами Нової української школи;

– вчителі української мови і літератури шкіл з навчанням мовами національних меншин.

З 1 вересня 2018 року збільшення зарплати обов‘язково має бути поширено не лише на педагогів, що отримують зарплату за кошти державного бюджету, а й усіх педагогів, зокрема тих, що отримують зарплату з місцевих бюджетів – вихователі дитсадків, майстри у професійно-технічних навчальних закладах та інші.

На цю мить з інформації, яка міститься на офіційних сайтах Кабміну і МОНУ не видно, що в 2018 році буде підвищено на 1 рівень тарифні розряди педагогічних працівників, про що свого часу у грудні 2017 року сповіщала Міністр Лілія Гриневич.

—————–

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар