N 2608/0/101-17/281 від 20.10.2017 р. “Щодо оплати праці колишнього селищного голови, який тимчасово виконує обов’язки старости об’єднаної територіальної громади”

10.12.2017

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 20.10.2017 р. N 2608/0/101-17/281

Щодо оплати праці колишнього селищного голови, який тимчасово
виконує обов’язки старости об’єднаної територіальної громади

Щодо визначення умов оплати праці, коли сільський, селищний голова територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади, виконує обов’язки старости.

Частиною першою статті 8 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” визначено, що сільський, селищний голова територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади, виконує обов’язки старости відповідно до закону на період повноважень ради об’єднаної територіальної громади поточного скликання. За ним зберігаються розмір та умови оплати праці, що були йому встановлені як сільському, селищному голові до приєднання.

Посадові оклади старост визначаються згідно з додатком 50 до постанови N 268.

Посадові оклади сільських і селищних голів визначаються згідно з додатком 54 до постанови N 268.

Отже, у разі якщо сільський, селищний голова територіальної громади, що приєдналася до об’єднаної територіальної громади, виконує обов’язки старости, умови оплати праці йому визначаються згідно з додатком 54 до постанови N 268.

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, роз’яснювальний та рекомендаційний характер і не повинні встановлювати нових правових норм.

Заступник директора Департаменту, начальник відділу оплати праці у бюджетній сфері    А. Литвин

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар