Щодо внесення змін в умови оплати праці посадових осіб сільських та селищних рад

29.05.2017

Щодо внесення змін в умови оплати праці посадових осіб
сільських та селищних рад

Дякуємо за перегляд реклами.

Умови оплати праці посадових осіб сільських та селищних рад передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (далі – Постанова № 268), а розміри їх посадових окладів – Схемою посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів (додаток 54 до цієї постанови).

З початку дії Постанови № 268, в начальному її варіанті, розміри посадових окладів посадових осіб сільських та селищних рад за критеріями їх установлення були адаптовані до розмірів посадових окладів посадових осіб інших органів місцевого самоврядування, а за умовами оплати праці їм, як і всім іншим посадовцям була передбачена виплата надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи.

В 2009 році постановою Кабміну N 504 від 27 травня 2009 р. посадові оклади посадових осіб сільських та селищних рад були збільшені на 50 відсотків, з одночасною відміною для них виплати надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, тоді як ці виплати для посадовців інших органів місцевого самоврядування залишились без змін.

В 2017 році Уряд, переглянувши розміри посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування, постановою № 353 від 24.05.2017 р. (далі – Постанова № 353) підвищив посадові оклади, зокрема, сільських, селищних голів, їх заступників та керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів і знову поновив їх право на установлення їм надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та надбавки за вислугу років.

Відповідні зміни внесені в підпункт «в» підпункту 1 пункту 2 Постанови № 268 та Схему посадових окладів керівних працівників і спеціалістів апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів (додаток 54 до цієї постанови).

Постанова № 353 набула чинності 26 травня 2017 року та вводиться в дію з ———— 2017 року.

Читати також:  Ще раз про підвищення посадових окладів працівників органів місцевого самоврядування

——————

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар