Зразки форм довідок про складові заробітної плати для призначення пенсії державним службовцям

05.04.2017

Дякуємо за перегляд реклами

Постановою правління Пенсійного фонду України від 17 січня 2017 року № 1-3 “Про форми довідок про заробітну плату для призначення пенсії державним службовцям” затверджено та введено в дію форми довідок:

  1. Про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років);
  2. Про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією);
  3. Про складові заробітної плати для призначення пенсії особі, яка має не менш як 20 років стажу роботи на посадах, віднесених до категорій посад державної служби, і яка на момент виходу на пенсію не займає посади державної служби.

Зразки форм довідок до відома користувачів сайту наводимо нижче.

Довідка про складові заробітної платидля призначення пенсії державного службовця (посадовий оклад, надбавка за ранг, надбавка за вислугу років)

Довідка про складові заробітної плати для призначення пенсії державного службовця (за будь-які 60 календарних місяців роботи підряд перед зверненням за пенсією) 

Довідка про складові заробітної плати для призначення пенсії особі, яка має не менш як 20 років стажу  роботи на посадах, віднесених до категорій посад державної служби, і яка на момент виходу на пенсію не займає посади державної служби.

 

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар