Уряд планує збільшити місячні оклади посадових осіб місцевого самоврядування

07.02.2017

Уряд планує збільшити місячні оклади
посадових осіб місцевого самоврядування.

З метою диференціації в розмірах посадових окладів посадових осіб місцевого самоврядування у зв’язку з підвищенням з 1 січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати Кабінет Міністрів України в найближчий час планує збільшити місячні посадові оклади керівних працівників та спеціалістів органів місцевого самоврядування.

Зокрема планується внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”.

А може це підвищення виконується відповідно до абзацу 11 пункту 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, за яким: “У разі коли індекс споживчих цін для проведення індексації, розрахований наростаючим підсумком, перевищив 10 відсотків, Кабінет Міністрів України приймає рішення про підвищення тарифних ставок (окладів) працівникам бюджетної сфери, органам державної влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів з урахуванням суми індексації, яка складається на момент підвищення”. Адже за результатами підрахунку статистичних даних індекс споживчих цін за період з січня 2016 року по січень 2017 року перевищив цей 10 – ти відсотковий бар’єр і на 01.02.2017 р. склав 13,6%.

Тоді це потрібно зробити з 1 березня 2017 року, тому що з цього місяця підлягає підвищенню сума індексації заробітної плати посадових осіб і службовців органів місцевого самоврядування, розрахована за оновленою, підвищеною відсотковою ставкою величини приросту індексу споживчих цін.

   Місячні_оклади_ посадових_ осіб_ОМС

_______________

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар