Лист МФУ від 15.08.2016 р. N 31-07030-10/23738 “Щодо здійснення виплат працівникам клубних закладів”

21.09.2016

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 15.08.2016 р. N 31-07030-10/23738

Міністерство фінансів України розглянуло лист щодо здійснення виплат працівникам клубних закладів і в межах компетенції повідомляє.

Згідно з пунктом 3 статті 29 Закону України “Про культуру” працівники у сфері культури, які працюють у державних і комунальних закладах культури, мають право на допомогу для оздоровлення під час надання щорічної відпустки у розмірі посадового окладу, а також на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та доплату за вислугу років у розмірах і порядку, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. N 1026 “Питання виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років, допомоги для оздоровлення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань” передбачено, що доплата за вислугу років працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів виплачується за рахунок коштів спеціального фонду, коштів, отриманих від господарської діяльності та інших не заборонених законодавством джерел.

Оскільки фінансування клубних закладів здійснюється за рахунок коштів відповідних місцевих бюджетів, Міністерство фінансів звернулося до обласних та Київської міської державних адміністрацій з проханням висловити позицію щодо доцільності внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. N 1026 в частині можливості здійснення зазначених виплат за рахунок коштів загального фонду місцевих бюджетів.

За інформацією, що надійшла до Міністерства фінансів, 9 із 25 державних адміністрацій не підтримують внесення зазначених змін до постанови, оскільки це призведе до додаткового навантаження на відповідні місцеві бюджети та не стимулюватиме керівників клубних закладів до покращення роботи в частині надання платних послуг населенню.

Заступник Міністра     С. Марченко

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар