Врегульовано питання щодо віднесення посад старост і керівників відділів сільських та селищних рад до відповідних категорій посад

28.07.2016

Врегульовано питання щодо віднесення посад старост і керівників відділів
сільських та селищних рад до відповідних категорій посад

(Посаду старости з лютого 2017 року віднесено до шостої категорії посад. Про це йдеться за цим посиланням)

Нарешті Уряд врегулював питання щодо віднесення посад старост місцевих територіальних громад і керівників відділів сільських та селищних рад до відповідних категорій посад в органах місцевого самоврядування.

Про існування цієї проблеми ми писали раніше в замітці “Про стан вирішення питання щодо віднесення посади старости до відповідної категорії посад органів місцевого самоврядування”.

Оскільки до цього названі вище посади не належали до жодної з категорії посад в органах місцевого самоврядування Уряд прийняв рішення про внесення змін до постанови КМУ від 26.10.2001 р. № 1441, яка регулює це питання.

Кабмін видав постанову КМУ від 22.07.2016 р. № 451, якою посади старост віднесено до п’ятої категорії посад, а посади керівників відділів сільських та селищних рад – до шостої категорії посад органів місцевого самоврядування.

Відповідно до ст. 15 Закону України ”Про службу в органах місцевого самоврядування” особам, які займають посади, віднесені до п’ятої категорії посад органів місцевого самоврядування, може бути присвоєно 11, 10 або 9 ранг., до шостої категорії посад – 13, 12 і 11 ранг.

Читати також:  Структура заробітної плати старост місцевих рад об’єднаних територіальних громад

___________________

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар