№ б/н від 12.05.2016 р. “Щодо віднесення до посад держслужби керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації”

15.06.2016

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
№ б/н від 12.05.2016 р.

Щодо віднесення до посад держслужби керівників структурних
підрозділів районної державної адміністрації

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув листа щодо застосування постанови Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» і в межах компетенції повідомляє.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» (із змінами) до групи 4 оплати праці належать посади керівників самостійних структурних підрозділів інших державних органів, тому посадовий оклад керівника апарату місцевої адміністрації рекомендуємо визначати за цією групою, на нашу думку, на рівні керівника департаменту, а заступника керівника апарату – до групи 5 оплати праці з відповідним посадовим окладом з урахуванням юрисдикції державних органів.

Посади керівників структурних підрозділів та їх заступників в апараті місцевої державної адміністрації визначаються як для керівників структурних підрозділів у складі департаменту, служби, самостійного управління за групою 6 оплати праці.

Посадові оклади керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, зокрема, начальника фінансового управління, визначаються за 4 групою оплати праці на рівні керівника самостійного управління, а його заступника – за 5 групою оплати праці.

Що стосується посади адміністратора, то на даний час цієї посади у додатку 3 не визначено, тому до внесення відповідних змін пропонуємо посадовий оклад адміністратора визначати на рівні державного адміністратора (група 6).

Посадові оклади державних службовців районних в місті Києві державних адміністрацій визначаються як для державних органів, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного значення.

Водночас зазначаємо, що листи Міністерства не є норматив по-правовими актами, за своєю природою вони носять Інформаційний, роз’яснювальний та рекомендаційний характер і не повинні встановлювати нових правових норм.

Директор департаменту              О.П. Товстенко

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар