Уряд планує за рахунок обнуління сум індексації підвищити посадові оклади(тарифні ставки) працівників

07.12.2015

Уряд планує за рахунок обнуління сум індексації
підвищити посадові оклади(тарифні ставки) працівників.

Кабмін підготував до введення в дію з 1 грудня 2015 року проект постанови щодо упорядкування структури заробітної плати держслужбовців, працівників органів місцевого самоврядування і працівників бюджетної сфери, а також Порядку проведення індексації грошових доходів населення.

На думку уряду, із-за обмеження фінансових ресурсів, в Україні відсутня можливість у повному обсязі забезпечувати індексацію грошових доходів населення , яка зростає великими обсягами.

В умовах ситуації, що склалася, суть дій уряду полягає в тому, щоб з 1 грудня 2015 року здійснити перегляд умов оплати праці та посадових окладів (тарифних ставок) працівників з урахуванням сум індексації, які накопичились на вказану дату, а також перегляд (зменшення) розмірів доплат, надбавок, премій  тощо.

З метою ознайомлення відвідувачів нашого сайту з передбачуваним рішенням Кабміну нижче надаємо наступні його документи:

iconword  Проект постанови Кабінету Міністрів України

iconword  Додатки 1 і 2 до постанови Кабінету Міністрів України

 

Ознайомившись з цими документами складається таке враження, що проект постанови та доповнення до нього розробляли не фахівці, а дилетанти у цих справах.

Цікаво знати за якими критеріями укомплектовані роздуті штати різних міністерств, на шталт Міністерства фінансів України та Міністерства соціальної політики, чим займаю їх працівники, якщо вони не в змозі завчасно і належним чином розробити та затвердити відповідні документи?

На нашу думку дії Кабміну у цій ситуації неприпустимі. Вони порушують конституційні права громадян України і спрямовані на погіршення їх матеріального та соціального стану.

Поділитися:

Інші статті:

1 коментар

Написати коментар