N 16009/0/14-15/13 від 22.10.2015 р. “Щодо індексації заробітної плати працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у звязку із встановленням їм щомісячної надбавки за особливий характер роботи”

06.11.2015

Мінсоцполітики України

МСПУ

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
від 22.10.2015 р. N 16009/0/14-15/13

Щодо індексації заробітної плати працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення у звязку із встановленням їм щомісячної надбавки за особливий характер роботи

Міністерство соціальної політики у зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 р. N 732 “Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад” (далі – постанова Кабінету Міністрів України N 732) повідомляє наступне.

У зв’язку із збільшенням обсягу робіт по призначенню субсидій та надання інших видів допомог постановою Кабінету Міністрів України N 732 встановлено, що працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад, які виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги, установлюється щомісячна надбавка за особливий характер роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу (далі – надбавка).

На виплату зазначеної надбавки Урядом виділено з Державного бюджету України на 2015 рік 56 млн грн.

Право на надбавку мають працівники структурних підрозділів з питань соціального захисту населення (департаментів, управлінь, відділів, секторів), які безпосередньо виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги: призначення субсидій, пільг, прийом звітів про фактичні витрати на виплату середнього заробітку мобілізованим працівникам, реєстрація внутрішньо переміщених осіб, а також інших видів соціальної допомоги.

Перелік працівників, яким установлюється надбавка, визначається керівником структурного підрозділу з питань соціального захисту населення.

Пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 р. N 1078 (із змінами), визначено, що місяць, в якому відбувається підвищення грошових доходів у зв’язку із розширенням зони обслуговування, збільшенням обсягу робіт, суміщенням професій (посад), виконанням обов’язків тимчасово відсутнього працівника, оплатою за роботу за сумісництвом на одному підприємстві, а також за рахунок збільшення розміру премії, не вважається базовим під час обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації.

Враховуючи вищевикладене, при встановленні зазначеної надбавки сума індексації не зменшується у базовому місяці при обчислені індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації заробітної плати.

Звертаю увагу на безумовне виконання постанови Кабінету Міністрів України N 732 та персональну відповідальність голів обласних та районних державних адміністрацій.

Міністр            П. Розенко

Поділитися:

Написати коментар