Загальні правила підвищення посадових окладів педагогічних працівників

27.09.2015

Загальні правила підвищення посадових окладів
педагогічних працівників.

Оплата праці педагогічних працівників передбачена Інструкцією про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти(із змінами і доповненнями), затвердженою наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. N 102.

Підрозділом “А” розділу V Інструкції передбачені конкретні ситуаційні умови, розміри та правила підвищення посадових окладів педагогічних працівників.

В пункті 34 підрозділу “А” розділу V Інструкції приведені загальні правила підвищення посадових окладів педагогічних працівників.

За загальним правилом при підвищенні окладів педагогічних працівників утворюються нові розміри посадових окладів, на які нараховуються всі інші, передбачені до виплати доплати і надбавки.

Читати також: Порядок та правила виплати надбавки за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти.

У випадках, коли передбачено підвищення посадових окладів за двома чи більше підставами, посадові оклади спочатку збільшуються на розмір підвищень у відсотках, а потім на розмір підвищень, передбачених у гривнях.

У випадках, коли педагогічні працівники мають право на підвищення посадових окладів у відсотках за різними підставами, їх посадові оклади підвищуються на загальних підставах, але не більш як на 25 відсотків.

Якщо підвищення окладів у відсотках, крім зазначених вище, встановлено іншими спеціальними рішеннями уряду, а також за підставами, передбаченими одночасно в пунктах 31 та 32 Інструкції, абсолютний розмір кожного підвищення визначається із посадового окладу без урахування іншого підвищення, але не більше ніж за двома підставами.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар