Цього пленарного тижня Верховна Рада розгляне законопроект про підвищення соціальних стандартів для населення

15.09.2015

Спікер ВР України В.Гройсман

Спікер ВР України В.Гройсман

Цього пленарного тижня Верховна Рада розгляне законопроект
про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати.

Верховна Рада України в четвер, 17 вересня 2015 р., розгляне законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2015 рік”” (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати з урахуванням рівня інфляції).

“Завтра стартує новий пленарний тиждень. На порядку денному маємо дуже багато важливих питань. Проте, найголовніші – це, безумовно, законопроекти щодо підвищення соціальних стандартів. Це питання давно назріло і його вирішення очікують мільйони наших громадян. Законопроектами передбачається підвищення зарплат і пенсій на 13-18 відсотків. Голосування з цих питань призначено на четвер “, – написав на своїй сторінці в соцмережі facebook Голова Верховної Ради України В.Гройсман в понеділок.

Читати також: У Верховній Раді зареєстровано законопроект про підвищення розмірів прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати

Також він сказав, що планується на цьому тижні розгляд ряду законопроектів у рамках антикорупційної реформи, законопроектів, які регулюють відносини в економічній сфері, законопроектів, які сприятимуть запровадженню безвізового режиму, а також розгляд ряду кадрових питань.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар