Проект держбюджету на 2016 рік уже у Верховній Раді

14.09.2015

Зміни в Держбюджет 2014 р.

«www.zarplata.co.ua»

Проект держбюджету на 2016 рік уже у
Верховній Раді України.

У Верховній Раді України сьогодні, 14 вересня 2015 р., за № 3000 зареєстровано представлений Кабінетом Міністрів України проект Закону “Про Державний бюджет України на 2016 рік”.

З самим законопроектом наразі не має можливості ознайомитись, тому що він поки що не опублікований на порталі Верховної Ради для публічного ознайомлення.

Напередодні реєстрації законопроекту в парламенті віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко у бесіді з журналістами заявив, що Кабінет Міністрів на засіданні в понеділок затвердив законопроект про Державний бюджет на 2016 рік і передав його до Верховної Ради.

Щодо подальшого розгляду документу в парламенті віце-прем’єр сказав: “Ми проект бюджету реєструємо. Потім, напевно, будемо змушені його відкликати, щоб спільно з парламентом і бюджетним комітетом, і з усіма парламентськими фракціями, насамперед фракціями коаліції, дати відповіді на всі ці питання… І потім вже внести збалансований з усіх точок зору проект бюджету для остаточно прийняття парламентом “.

Читати також: Основні прогнозні бюджетні показники на 2016 рік, і не тільки.

На запитання журналістів, на якій податковій основі буде прийнятий держбюджет на наступний рік, віце-прем’єр відповів: “На це питання немає відповіді. Ви знаєте, є дискусія”.

В.Кириленко також не дав чіткої відповіді щодо дохідної частини бюджету і не зміг відповісти на запитання, скільки коштів заплановано в проекті бюджету на військові потреби на наступний рік.

В понеділок увечері на сайті Верховної Ради щодо законопроекту з’явився запис: “Знято з розгляду, проект відкликано (14.09.2015)”.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар