Арсеній Яценюк висловив сподівання, що Парламент в найближчий час ухвалить Трудовий кодекс

20.07.2015

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів України

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що Парламент
в найближчий час ухвалить Трудовий кодекс.

У понеділок, 20 липня, під час засідання колегії Мінсоцполітики Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наголосив на необхідності ухвалення Парламентом спільно напрацьованого Трудового кодексу.

«Коаліція повинна підтримати спільно напрацьований Трудовий кодекс. Тому що Трудовий кодекс – це конституція праці. Як ми можемо мати новий ринок праці, маючи радянську систему працевлаштування і взагалі радянську політику по працевлаштуванню?» – сказав він.

Глава Уряду також зупинився на необхідності вирішення проблем Пенсійного фонду. Рішення, за словами Арсенія Яценюка, лежить не тільки в площині урядових реформ щодо перегляду категорій і системи нарахування в Пенсійному фонді. Важливе також зниження рівня безробіття: «Проблема Пенсійного фонду – це старіння населення, більша кількість пенсіонерів, ніж працюючих людей, падіння заробітної платні і відповідне падіння відрахувань до Пенсійного фонду, а також загальне зменшення зайнятості населення».

Для вирішення цього питання, наголосив Арсеній Яценюк, повинен бути невідкладно розроблений та внесений на розгляд Уряду закон про Національне агентство з питань зайнятості. Із цим Глава Уряду звернувся до Міністра соціальної політики Павла Розенка.

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що Парламент або на позачерговій, або на черговій сесії ухвалить відповідний закон разом із Трудовим кодексом.

Окрім того, Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту ухвалити законодавство для продовження пенсійної реформи, зокрема стосовно впровадження накопичувальної системи, та законопроект щодо захисту трудових мігрантів.

ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар