№ 228 від 28.02.2002 р. ” Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ ”

21.12.2013

Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ

«www.zarplata.co.ua»

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 28 лютого 2002 р. № 228
Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних
вимог до виконання кошторисів бюджетних установ

(Із змінами, чинна на 06.07.2013 р.)

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ (додаються).

2. Міністерству фінансів затвердити в установленому порядку форми документів, передбачених Порядком, затвердженим цією постановою, а також Інструкцію про складання і виконання розпису Державного бюджету України.

3. Визнати такими, що втратили чинність:

  • постанову Кабінету Міністрів України від 9 січня 2000 р. № 17 “Про Порядок складання, розгляду, затвердження та основні вимоги щодо виконання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ та організацій” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 2, ст. 40);
  • постанову Кабінету Міністрів України від 7 березня 2001 р. № 222 “Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог щодо виконання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ та організацій” (Офіційний вісник України, 2001 р., № 11, ст. 435);
  • постанову Кабінету Міністрів України від 28 січня 2002 р. № 94 “Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог щодо виконання кошторисів доходів і видатків бюджетних установ та організацій” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 5, ст. 192).

Прем’єр-міністр України А.КІНАХ

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 28 лютого 2002 р. № 228

ПОРЯДОК
складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до
виконання кошторисів бюджетних установ

Загальні положення

1. Кошторис бюджетної установи (далі – кошторис) – основний плановий фінансовий документ бюджетної установи, яким на бюджетний період встановлюються повноваження щодо отримання надходжень і розподіл бюджетних асигнувань на взяття бюджетних зобов’язань та здійснення платежів для виконання бюджетною установою своїх функцій та досягнення результатів, визначених відповідно до бюджетних призначень.

Кошторис має такі складові частини:
загальний фонд, який містить обсяг надходжень із загального фонду бюджету та розподіл видатків за повною економічною класифікацією видатків бюджету на виконання бюджетною установою (далі – установа) основних функцій або розподіл надання кредитів з бюджету за класифікацією кредитування бюджету;
спеціальний фонд, який містить обсяг надходжень із спеціального фонду бюджету на конкретну мету та їх розподіл за повною економічною класифікацією видатків бюджету на здійснення відповідних видатків згідно із законодавством, а також на реалізацію пріоритетних заходів, пов’язаних з виконанням установою основних функцій, або розподіл надання кредитів з бюджету згідно із законодавством за класифікацією кредитування бюджету.

Форма кошторису затверджується Мінфіном.

Читати повний текст постанови.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар