Зразок Повідомлення про прийняття працівника на роботу

28.06.2015

Повідомлення

.

Зразок Повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Відповідно до п.п.2,3 п.4 Прикінцевих та перехідних положень закону України від 28.12.2014 р.№ 77-VІІІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 17 червня 2015 р. № 413 “Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу” (далі – Постанова № 413).

Відповідно до Постанови № 413 до початку роботи працівника за укладеним з ним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджена Постановою № 413.

Пунктом 2 додатка до Постанови № 413 встановлено тип повідомлення:

  • “початкове” – подається при прийнятті працівника на роботу;
  • “скасовуюче” – подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

У разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу “скасовуюче” з помилковими даними і одночасно подається повідомлення типу “початкове” з правильними даними.

Накладення штрафу за подання уточнюючої інформації про прийнятих працівників до фіскальних органів чинним законодавством не передбачено.

iconword  Додаток до постанови КМУ від 17.06.2015 р. № 413

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар