№ 250 від 27.04.1994 р. ” Про порядок і умови надання державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування додаткових оплачуваних відпусток “

20.12.2013

Додаткова оплачувана відпустка, яка надається посадовим особам місцевого самоврядування.

«www.zarplata.co.ua»

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 27 квітня 1994 р. N 250
Про порядок і умови надання державним службовцям,
посадовим особам місцевого самоврядування
додаткових оплачуваних відпусток

( Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ  N 1396 від 26.10.2001)

Відповідно до статті 35 Закону України “Про державну службу” та статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:

1. Установити, що:

державним службовцям, які мають стаж державної служби понад 10 років, посадовим особам місцевого самоврядування, які мають стаж служби в цих органах понад 10 років, надається додаткова оплачувана  відпустка тривалістю 5 календарних днів, а починаючи з 11-го року ця  відпустка збільшується на 2 календарних дні за кожний наступний рік. Тривалість додаткової оплачуваної відпустки не може перевищувати 15 календарних днів;

Додаткові оплачувані відпустки державним службовцям, посадовим особам місцевого самоврядування надаються одночасно із щорічною відпусткою згідно з установленим графіком або за згодою сторін окремо від неї.

2. Міністерству праці у двотижневий термін затвердити порядок обчислення середнього заробітку для оплати щорічної та  додаткової оплачуваних відпусток, що надаються в календарних днях.

Виконуючий обов’язки Прем’єр-міністра України  Ю.ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Міністр Кабінету Міністрів України                              І.ДОЦЕНКО

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар