У ВР заговорили про можливість індексації пенсій і зарплат.

18.05.2015

Зміни в Держбюджет 2014 р.

«www.zarplata.co.ua»

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман доручив комітету ВР з питань бюджету і комітету ВР з питань соціальної політики розпочати з профільними міністерствами України офіційні консультації щодо можливої індексації пенсій і зарплат.

Як передає УНІАН, про це він сказав на засіданні погоджувальної ради депутатських груп і фракцій ВР.

“Питання індексації пенсій і зарплат мають сьогодні визначальне значення … Тому я зараз офіційно даю доручення комітету з питань бюджету і комітету з питань соціальної політики почати офіційні консультації з профільним міністерством по можливості зазначеної індексації та поінформувати Верховну Раду і фракції коаліції щодо реального стану справ , щодо того, коли буде розпочато процес індексації, на яких умовах, скільки ресурсів для цього потрібно. Я б просив професійно опрацювати це питання і дати відповідь “, – заявив Гройсман.

Він вніс таку пропозицію після того, як голови ряду фракцій наголосили, що спостерігається перевиконання дохідної частини бюджету і в зв’язку з цим виникла можливість такої індексації.

Голова фракції БПП Юрій Луценко наголосив, що коаліція готова прийняти відповідальне рішення про індексацію заробітних плат і пенсій.

“Вважаємо, що в нинішній ситуації, коли бюджет отримує додаткові надходження, ми також розуміємо природу цих надходжень … Коаліція готова прийняти відповідальне рішення і проіндексувати зарплати і пенсії”, – зазначив Ю.Луценко.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар