Зразок нової форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку(№ 1ДФ)

10.04.2015

Зразок форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого)
на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (№ 1ДФ).

Нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку(№ 1ДФ) затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4 “Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку(форма N 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку”.

Податковий розрахунок(форма № 1ДФ) подається окремо за кожний квартал(податковий період) протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу.

Наказ набирає чинності з 01 квітня 2015 року.

За новою формою Податковий розрахунок вперше подається за звітний період – I квартал 2015 року.

В новій формі Податкового розрахунку введено додатковий розділ II, в якому відображається інформація про оподаткування відсотків, виграшів(призів) в лотерею і про військовий збір.

Нагадаємо, що відповідно до п. 2 ст. 176 Податкового кодексу України розрахунок за формою № 1ДФ подається лише у разі нарахування доходів фізичним особам у звітному періоді. При цьому Порядком визначено, що розрахунок подається незалежно від того, виплачені такі нараховані доходи протягом звітного періоду або ні.

Згідно з новим Порядком Податковий розрахунок може бути представлений на паперовому носії, якщо кількість рядків у його розділі І не перевищує 10(раніше – 5).

Зразок Податкового розрахунку(форма № 1ДФ) до відома користувачів сайту наводимо нижче.

iconword  Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого(сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку;

Написати коментар