Урядом схвалено новий проект закону про держслужбу та службу в органах місцевого самоврядування

25.03.2015

Кабінет Міністрів України

Кабінет Міністрів України

Урядом схвалено новий проект закону про держслужбу
та службу в органах місцевого самоврядування.

Як повідомив Інтерфакс-Україна Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 25 березня, схвалив проект закону, що регулює питання державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

“Схвалено проект закону про держслужбу та службу в органах місцевого самоврядування“, – сказала на брифінгу міністр уряду Ганна Онищенко.

За словами міністра, законопроект розроблено за участю Міністерства юстиції, секретаріату Кабінету Міністрів та інших відомств.

Вона також повідомила, що документ передбачає новий порядок формування корпусу держслужбовців виключно на конкурсній основі, а також вводить зрозумілі системи оплати праці, стимулювання і притягнення до відповідальності.

За словами Онищенко, законопроект передбачає створення комісії з питань вищого корпусу держслужбовців, яка повинна проводити конкурси вищих керівників держслужби.

“Кабмін найближчим часом направить цей законопроект в парламент”, – сказала вона.

Наразі нагадаємо, що нова редакція закону “Про державну службу” була прийнята Верховною Радою в листопаді 2011 року і передбачала вступ закону в законну силу з 1 січня 2013 року. Проте потім вступ закону в силу відкладався декілька разів і на сьогодні так і не був реалізований.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар