Рада затвердила законопроект, який передбачає зменшення навантаження на фонд оплати праці

02.03.2015

Зміни в Держбюджет 2014 р.

«www.zarplata.co.ua»

Депутати Верховної Ради України затвердили проект закону “Про внесення змін до розділу VIII “Прикінцеві та перехідні положення” закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (від 28.12.2014 р. № 77-VIII), який передбачає зменшення навантаження на фонд оплати праці.

За законопроект проголосували 270 народних депутатів із 301, зареєстрованого у сесійній залі.

Документом передбачається зменшення навантаження на фонд оплати праці шляхом запровадження у 2015 році коефіцієнту 0,4, а у 2016 році коефіцієнту 0,6 до розміру єдиного соціального внеску за умов, що:

– база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків у порівнянні з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

– після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

– кількість застрахованих осіб у звітному місяці не перевищує 200% середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014. Дана умова не застосовується до фізичних осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, та фізичних осіб, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту).

Законодавчим актом також визнано таким, що втратив чинність пункт 3 розділу ІІ “Прикінцеві та перехідні положення” закону України від 28.12.2014 р. № 77-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар