Рада затвердила законопроект про урізання пенсій працюючим пенсіонерам

02.03.2015

Зміни в Держбюджет 2014 р.

«www.zarplata.co.ua»

Сьогодні, 2 березня, депутати Верховної Ради України з п’ятої спроби затвердили проект закону про обмеження виплат пенсій працюючим пенсіонерам на 15%.

За законопроект проголосувало 285 народних депутатів.

Документ передбачає, що пенсії працюючим пенсіонерам будуть виплачувати в розмірі 85%, але не менше розміру прожиткового мінімуму встановленого для осіб, які втратили працездатність. На сьогодні це 949 грн.

Міністр соціальної політики Павло Розенко запевнив, що пенсія для працюючих пенсіонерів у 2015 році не буде скорочуватися для осіб, пенсія яких складає менше 1423 грн. (1,5 прожиткового мінімуми).

Законопроект також передбачає, що особам у період роботи на посадах, які дають право на призначення спеціальних пенсій (народні депутати, державні службовці та прирівняні до них особи, судді, прокурори та інші), пенсії виплачувати не будуть.

Крім того документ передбачає поетапне підвищення на 5 років пільгового пенсійного віку для жінок і збільшення страхового стажу для осіб, які мають право на пільгову пенсію, і поетапне підвищення на 5 років страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за вислугу років.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар