Порядок повідомленням фіскального органу про прийняття працівника на роботу

02.02.2015

Порядок повідомленням фіскального органу про прийняття працівника на роботу

Відповідно до нової редакції ст. 24 Кодексу законів про працю України працівник не може бути допущений до роботи без укладення з ним трудового договору та повідомлення фіскального органу про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

На сьогоднішній день Кабмін не встановив зазначений порядок повідомлення податківців про прийняття працівника на роботу.

Враховуючи це податківці на місцях роз’яснюють, що оскільки на сьогодні уряд не затвердив нормативно-правовий акт порядку повідомлення податківців про прийняття працівника на роботу, таким «повідомленням» можна вважати заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (наказ Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 № 454), яка подається у складі обов’язкової звітності з ЄСВ за календарний місяць. При цьому окремо при кожному прийнятті працівника на роботу титульний аркуш із таблицею 5 додатка 4 до Порядку № 454 не подається.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар