23.10.2014 р. Міністерство фінансів України розробило проект нової Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

23.10.2014

Міністерство фінансів України розробило проект нової Інструкції
про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на
загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З метою удосконалення нормативно-правової бази щодо нарахування і сплати єдиного внеску та приведення її у відповідність до норм чинного законодавства України, керуючись статтями 8, 10, 12, 25 закону України від 08.07. 2010 р. N 2464-VI„Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, підпунктом 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375, на заміну наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 року № 455 „Про затвердження Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” Міністерство фінансів України розробило та підготувало до впровадження нову редакцію Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

З впровадженням в дію зазначеного регуляторного акту Міністерство фінансів України очікує забезпечення виконання вимог закону України від 08.07 2010 р. N 2464-VI„Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, вирішення питання однакового підходу всіх платників до порядку нарахування і сплати єдиного внеску і зменшення звернень платників за роз’ясненнями відповідних норм законодавства та заповнення форми договорів добровільного страхування.

З проектом нового документу можна ознайомитись на сайті Міністерства фінансів України.

Зазначений регуляторний акт набуде чинності після його державної реєстрації в Міністерстві юстиції України і оприлюднення в засобах масової інформації.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар