Про підвищення посадових окладів (тарифних ставок) деяких категорій працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

01.10.2014

Про підвищення посадових окладів (тарифних ставок) деяких категорій
працівників установ, закладів та організацій
окремих галузей бюджетної сфери

Перше жовтня. Не забуваємо підвищити посадові оклади (тарифні ставки) деяких категорій працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 110 (далі Постанова № 110) були внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (дал Постанова № 1298).

Змінами передбачено з 1 жовтня 2014 р. в штатних розписах посадові оклади (тарифні ставки) працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери установити в таких розмірах:

1 тарифного розряду — 1218 гривень;
2 тарифного розряду — 1223 гривні;
3 тарифного розряду — 1233 гривні;
4 тарифного розряду — 1243 гривні;
5 тарифного розряду — 1253 гривні;
6 тарифного розряду — 1263 гривні.

Це підвищення не торкнеться посадових осіб та службовців органів місцевого самоврядування, оплата праці яких передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”.

Також підвищення не торкнеться робітників, зайнятих обслуговуванням органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, оплата праці яких передбачена наказом Міністерства праці України від 02.10.1996 р. № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» (далі Наказ № 77).

На жаль, Міністерство соціальної політики України не внесло, передбачених Постановою № 110, відповідних змін в Наказ № 77.

Як і до цього посадові оклади (тарифні ставки) цієї категорії працівників будуть формуватись із встановленого розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду, розмір якого визначено у примітці 1 датку 1 до Постанови 1298 – 852 грн., але не менше встановленої мінімальної заробітної плати – 1218 грн..

Підвищення торкнеться тільки працівників установ та закладів органів місцевого самоврядування, оплата праці яких передбачена Постановою  № 1298.

Підвищення незначне, але для даної категорії працівників в подальшому потребує оновлення базового місяця при обчисленні індексу споживчих цін для індексації їх заробітної плати.

Поділитися:

Інші статті:

Написати коментар