Зразок форми Довідки про середню заробітну плату (дохід) для призначення допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та у зв’язку з вагітністю та пологами

09.07.2014

На підставі постанови КМУ від 26.06.2015 р. № 439 “Про внесення змін до постанови КМУ від 26 вересня 2001 р. № 1266″ форма довідки втратила чинність.

Зразок форми Довідки про середню заробітну плату (дохід) для призначення
допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та у зв’язку з вагітністю та пологами

Порядок видачі та правила заповнення Довідки про середню заробітну плату (дохід) для призначення допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та у зв’язку з вагітністю та пологами, зразок якої до відома користувачів сайту наводимо нижче, передбачені Порядком обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1266 “Про обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням”.

iconword  Форма Довідки про середню заробітну плату (дохід) (для призначення допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю та у зв’язку з вагітністю та пологами)

Довідка видається у разі потреби коли застрахована особа працює на декількох роботах, у тому числі за сумісництвом або за договором цивільно-правового характеру,а також у разі коли застрахованій особі страхові виплати призначаються у робочих органах виконавчих дирекцій фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування .

Поділитися:

Інші статті:

Коментарі та повідомлення в даний час закриті.

Коментарі закриті.