Перелік документів, що надаються для застосування податкової соціальної пільги та її розмір в 2013 році.

27.01.2014

Перелік документів, що підтверджують право платника податку на доходи фізичних осіб на застосування податкової соціальної пільги  та порядок їх подання, встановлено  Постановою Кабінету Міністрів  України від 29.12.2010 р. N 1227 “Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги”

Відповідно до Порядку платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування  податкової  соціальної  пільги за встановленою Міністерством доходів і зборів України формою. Разом з заявою платник податку надає роботодавцю документи, що підтверджують його право на отримання податкової соціальної пільги.

Періодичність подання підтвердних документів щодо отримання пільги для платника податку, передбаченого у підпунктах “б”,  “в” та “ґ” підпункту  169.1.3 та  підпункті  “б”  підпункту 169.1.4  пункту  169.1 статті 169 розділу ІV Податкового кодексу України,  повинна відповідати встановленим Міністерством охорони здоров’я України строкам їх перегляду.

Відповідно до підпункту 169.2.2 пункту  169.2 статті 169 розділу ІV Податкового кодексу України податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право на отримання ним пільги.

wordicon  Таблиця переліку документів, що надаються разом з заявою для застосування податкової соціальної пільги.

Поділитися:

Написати коментар