Зразок оновленого Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту.

21.01.2022

Зразок оновленого Повідомлення про прийняття працівника на роботу
/укладення гіг-контракту.

Кабінет Міністрів України 28 грудня 2021 року прийняв Постанову № 1392, якою внесено зміни до Порядку повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. N 413 (далі – Постанова № 413).

Прийняття цієї Постанови № 413 обумовлено вступом в дію з 1 січня 2022 року Закону України від 14.12.2021 р. № 1946-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (далі – Закон №1946).

Змінено назву форми Повідомлення. Тепер вона називається «Повідомлення про прийняття працівника на роботу/укладення гіг-контракту».

Також збільшився перелік працівників, про прийняття яких слід повідомляти ДПС.

Нова форма Повідомлення передбачає чотири категорії працівників, про яких надсилають Повідомлення:

1 – наймані працівники за основним місцем роботи;
2 – працівники за сумісництвом (раніше їх позначали як працівників без
трудової книжки);
3 – гіг-спеціалісти за гіг-контрактом;
4 – працівники на підставі цивільно-правових договорів.

Нагадаємо, що раніше під час укладання договорів ЦПХ повідомлення не подавалося, оскільки такі договори не є трудовими, а форма повідомлення передбачала лише відображення факту початку трудових відносин.

Змінилася й сама форма повідомлення. Зокрема, у повідомленні треба відобразити:

• реєстраційний номер облікової картки працівника (графа 6);
• унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (за наявності) (графа 7). УНЗР прописано в біометричному паспортному документі, складається він із 13 цифр, поданих двома послідовностями із восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-»;
• прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) застрахованої особи (графа 8). Припускається відсутність по батькові, що притаманно для іноземних громадян;
• номер наказу чи розпорядження про прийняття на роботу/укладення гіг-контракту (графа 9);
• дату видання наказу або розпорядження про прийняття на роботу/укладення гіг-контракту (графа 10);
• дату початку роботи/початку виконання робіт (надання послуг) гіг-спеціалістом (графа 11).

У таблиці повідомлення передбачено графу 5, у якій проставляється категорія працівника:
1 – наймані працівники з трудовою книжкою;
2 – наймані працівники без трудової книжки;
3 – гіг-спеціалісти за гіг-контрактом;
4 – працівники на підставі цивільно-правових договорів.

Датою початку роботи вважається дата, зазначена в графі 11 повідомлення. Ця сама дата має бути відображена й у трудовому договорі, і в розпорядженні як дата початку роботи.

Відповідно до Постанови № 413 до початку роботи працівника за укладеним з ним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

Пунктом 2 додатка до Постанови № 413 встановлено тип повідомлення:
• “початкове” – подається при прийнятті працівника на роботу;
• “скасовуюче” – подається у разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу.

У разі допущення помилки роботодавцем та необхідності внесення змін до повідомлення про прийняття працівника на роботу подається повідомлення типу “скасовуюче” з помилковими даними і одночасно подається повідомлення типу “початкове” з правильними даними.

Накладення штрафу за подання уточнюючої інформації про прийнятих працівників до фіскальних органів чинним законодавством не передбачено.

 Повідомлення про прийняття працівника на роботу

 

———–

Інші статті:

Написати коментар